0554 896 30 27 elif-atabay@hotmail.com Pzt - Cmt: 9.00 - 20.00

İletişim Bilgileri

Online terapi desteği ile birlikte kişilerin yaşadıkları psikolojik sorunları, istedikleri yerden alabilecekleri terapilerle aşması sağlanır. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen online terapiler, basit bir internet bağlantısı ile birlikte terapi desteği almanızı sağlar. Bu bağlamda kişilerin terapistine ulaşabilmesi ve terapi gerçekleştirmesi daha kolay ve pratik hale gelir. Online terapilerin, danışanlara sağlamış olduğu pek çok faydadan söz edilebilir.

Online Psikolog Nedir?

Online psikolog psikoloji alanında eğitim almış ve uzmanlaşmış kişilerle, yüz yüze değil internet ortamında gerçekleştiren bir hizmettir. Online psikolog olarak görev alan kişiler, yine eğitimini almış ve uzmanlaşmış olan kişilerdir. Online psikolog desteğinin, yüz yüze terapilerden tek farkı, terapinin gerçekleştirilme biçimidir. Bunun dışında yapılan terapilerden alınan verim aynıdır. Hatta birçok kişi için online olarak gerçekleştirilen terapilerin çok daha yararlı olduğunu ifade edebiliriz. Online psikolog desteğinin getirilerinden ve faydalarından bahsettiğimizde, neden tercih edilmesi gerektiğini de anlayabilirsiniz.

Online Psikolog Desteğinin Avantajları

Online psikoterapi desteğinin sağlamış olduğu pek çok avantajdan ve yarardan söz edilebilir. Genel olarak hastalara sağlamış olduğu en önemli faydalar şöyledir;

  • İstediğiniz her yerden kolayca psikoloğunuza ulaşabilme imkânınız vardır. Bu da psikoloğunuzla aynı şehirde olmanıza gerek olmadığını gösterir.
  • Psikoloğunuzla görüşebilmeniz için tek ihtiyacınız olan basit bir internet bağlantısıdır.
  • Online terapilerde her zaman maliyet sizin açınızdan çok daha düşüktür.
  • Online terapilerde zamandan büyük oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Alacağınız online terapi için özel bir zaman yaratmanıza veya da gününüzü buna göre planlamanıza gerek kalmaz.
  • Online terapi ücretleri, yüz yüze terapilerden çok daha uygun fiyatlıdır.

Çevrimiçi terapi ile birlikte sizler de kısa sürede istediğiniz gibi terapi gerçekleştirebilir ve yaşadığınız psikolojik sorunlardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Edirne Online Terapi

Edirne online terapi desteği almak istiyorsanız, uzman klinik psikoloğumuz sizlere hem online hem de yüz yüze terapi desteği vermektedir. Alacağınız terapilerle birlikte yaşadığınız birçok psikolojik sorunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Online terapilerde, yüz yüze terapilerde olduğu gibi birçok önemli psikolojik rahatsızlık üzerinde durulur. Gerçekleştirilebilen psikoterapi yöntemleri ile sorunların aşılması sağlanır. Bazı psikoterapi yöntemleri yalnızca yüz yüze uygulanabildiği için yalnızca online destek verilmeyebilir.

Online psikolog çevrimiçi terapi yöntemleri için istediğiniz zaman kliniğimizle iletişime geçebilir ve istediğiniz desteği kolayca alabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz online terapilerle birlikte sorunlarınızı kısa sürede aşmanız mümkün olacaktır.

Online Terapi Ücretleri

Online terapilerde her zaman ücret, yüz yüze terapilere oranla daha uygundur. Bunun nedeni yapılan terapilerin kalitesinde herhangi bir sorun olduğundan değil, psikologlar ve psikiyatr uzmanları için de maliyetin daha düşük olmasındandır. Online terapi ücretleri son derece makul olduğundan, gönül rahatlığıyla bu desteği alabilirsiniz. Alacağınız psikolog desteği ile birlikte sizler de sorunlarınızın üstesinden hızlı ve kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Online psikolog desteğimiz için bizlere ulaşabilir ve istediğiniz desteği alabilirsiniz.

X